تولد احساس

هوا ديوانه کننده است. هيچ کلمه‌ای برای توصيف اون ندارم. به قدری دوست داشتنی، دلپذير و لطيف است که من کمتر به خاطر دارم. قطعاً تجربه‌ی چنين هوايی رو داشته‌ام، اما الان جور ديگه‌ای به نظرم می‌رسد. در عرض چند روز گذشته، چنان آفتابی و گرم شده که همه‌ی ملت دچار کرختی شده‌اند. حالا و برعکس گذشته، در اتاق ماندن برايم مقدور نيست. درختان تنومند و سايه‌های پهن شده بر روی چمن‌های سبز، آدم را برای ساعت‌ها آسودن در زير آن شديداً تحريک می‌کند. کاری که ديگران می‌کنند، ولو شدن روی چمن‌ها و تن خود را به آفتاب سپردن و از لحظه! لذت بردن.

همه چيز يک جورهايی خوب است و خوب پيش می‌رود. احساسی که دارم برايم تازگی دارد، کاش تا به آخر هم همين‌طور باشد و نتيجه‌ی دلخواه حاصل شود که بی‌صبرانه منتظر آن هستم. کاش اين حس کمی زودتر متولد می‌شد، کاش فقدان آن اين همه فرصت را از من نمی‌گرفت. حرف‌های قبليم را پس نمی‌گيرم، چون هر شرايطی حس مخصوص به خود را طلب می‌کند، ولی شدتش الان آزارم می‌دهد. آخ از زمان‌های از دست رفته، اما هيچ راه حلی نداشت. پس بی‌خيال گذشته ... حال رو درياب.

اين‌ هم عکسی از بهار، درست همين چند روز پيش. من عاشق يک زمين سبز هستم که با سايه‌هايی از تنه‌های درختان بلند راه راه شده باشد. دلايل زيادی دارم که احساس شادی کنم.

 

/ 7 نظر / 9 بازدید
سامي

سلام. خوشحالم که اتاق آبی آپديت شد. گرچه يه کمی دير خبر شدم. حال را دريافتن موهبتی است که ارزش آن وقتی حال را در نيابيد آدم مشخص ميشود. اگه خواستين به اتاق آبی لينک بدين.

اميد

احسنت ( در هنگام خواندن احسنت تصور يك پيرمرد با تجربه در ذهن نقش ببندد لطفا ) اعتراف مي كنم اين نگاه متعلق به زمان حال را شديدا ستايش مي كنم . راستي درخت شده اي ؟!

امير

سلام ظاهراْ خبر خوبيه انگار با اشتياق منتظر چيزی هستی بهار و احساس خوب همه چيز به نظر کامل می رسه! راستی این عکس از کدوم کشور دنياست شبيه ايرانه يه کم BYE

لی لا - آبی آسمانی

خيلی خوبه که خوبی... واقعن بی خيال گذشته ... عکس هم خوشگله ... خيلی خوشگله ...

simiagar

اينجا گرمه خيلی گرم ... گرمای خفقان آور ....

نوید

سلام دوست عزیز . از نظر مسائل حقوقی هیچ خطری متوجه شما نیست ، با خیال راحت استفاده کن ...

نوید

سلام . در مورد مشکل رپید شر اگه شما یه عکس از مشکلی که می گه به من بدی مشکلتون رو حل می کنم . و در مورد پرشین گیگ عنوان ایمیلش یه چیزی تو مایه های invite persiangig هست . که در میل یاهو به bulk می ره ...