نغمه زندگی

به پشت سرت نگاه کن، چه می بینی؟ چه چیز رضایت بخشی وجود دارد که قلبت از به خاطر آوردن آن احساس رضایت و خرسندی می کند.

به جلو نگاه کن ... لحظه ای را ببین که از به خاطر آوردن آنچه که اکنون تو را به خود مشغول داشته است، خوشحال یا اندوهناک است.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود،

صحنه پیوسته بجاست،

خرم آن نغمه که مرد بسپارند به یاد ...

/ 10 نظر / 2 بازدید
سقراط حكيم

سلام رها جان. اميدوارم حال شما خوب باشه. من از طريق وبلاگ دوست مشترکمون «گرافيست» گذرم به وبلاگ شما افتاد و خيلی هم اتفاقی. همه ی مطالب اين صفحه رو همين الان خوندم و از نوشته های پر احساس شما لذت بردم. من متاسفانه با احساس ميانه ی چندان خوبی ندارم و حسب نوع زندگی يی که داشته ام حتی الامکان از احساس دوری کرده ام (عليرغم اينکه بيش ترين نياز را به آن داشته ام) . بنابراين تا حدی مطمئنم که از وبلاگ من خوشتان نخواهد آمد و به همين جهت شما را دعوت به خواندن مطالبم نمی کنم :) ... اما حتماْ هر از گاهی به وبلاگ شما سر خواهم زد تا از مطالب شيرين و تاثير گذارتان استفاده کنم. راستی چيزی که من از خواندن کل وبلاگ شما دستگيرم شد اينکه شما انسان بزرگی هستيد. لطفاْ قدر خود را بدانيد. (چقدر ادبی حرف زدم:)... اما بخدا همه ش حرف دلم بود :) )... هميشه دوست. سقراط

حمید

سلام. به نظر من زندگی شامل زمان حال ميشه و من هم ترجيح ميدم در لحظه ای که در اون هستم بيشتر استفاده رو ببرم. اما در هر صورت اين نوشته رو رد نمی کنم. موفق باشيد.

ليلا

رهای عزيز واسه نگاه کردن به پشت سر بايد بچرخی ميدونی اين کلی انرژی آدم رو ميگيره . تو هنرمند تر از اونی هستی که توی تاريکی گذشتت دنباله روشنائی بگردی . اما روبرو همش نوره ... همش ...

ستاره مشرقي

واقعا درسته!!!. البته هر کسی نظری داره! به نظر من به آينده نگاه کن تا به پیشرفت باشی و ديروز رو هم در نظر بگير تا مغرور نشی!!

simiagar

سلام . اينم يک شعر که يادم اومد و جزو معدود شعرهايی که بلدم که اونم نصيب تو شد . بر دی که گذشت هيچ از او ياد مکن .... فردا که نيامدست هيچ فرياد مکن .... بر نامده و گذشته هيچ بنياد مکن ... حالی خوش باش و عمر بر باد مکن ... خوش باشی

simiagar

دوباره سلام راستش يادم رفت جوابت رو بدم شرمنده گفته بودی چرا اون رو نوشتن . خوب ساده است از سر غرور ، خودپسندی ، کمبود تماشاچی و ... به همين خاطر طی اون مرقومه از خودم تشکر کردم .

picasso

زندگی چون قصه ديوانه ای ست / پر هياهو ، پوچ و چون افسانه ای ست .

Farzaneh

سلام...من هميشه اين شعرو دوست داشتم...

صادق

با سلام...اشاره:( آب کم جو تشنگی آور به دست...تا بجويد آبت از بالا و پست...آسمان شو ابر شو باران ببار...آب اندر ناودان نايد به کار...ای برادر تو همه انديشه ای...ما بقی خود استخوان و ريشه ای...)همين!يا حق.