رابطه

مراقب افکارت باش زيرا آن‌ها به گفتار تبديل می‌شود. مراقب گفتارت باش زيرا آن‌ها به رفتار تبديل می‌شود. مراقب رفتارت باش زيرا آن‌ها به کردار تبديل می‌شود. مراقب کردارت باش زيرا آن‌ها به عادات تبديل می‌شود. مراقب عاداتت باش زيرا آن‌ها به شخصيت تبديل می‌شود. مراقب شخصيتت باش زيرا آن‌ها به سرنوشت تبديل می‌شود.

کافيه به اون‌چه که هستيم بيشتر دقت کنيم. فکر کنم باور داشته باشيم که درصد بالايی از نقاط قوت و ضعفی که داريم از همين افکار ما سرچشمه گرفته، که گاهی دايماً مثل يک شير آب که با يک فرکانس منظم در حال چکه کردنه، در درون مغز و روحمون تکرار می‌شه و تکرار، تکرار ... يک موقتی رو به يک هميشگی تبديل می‌کنه.

/ 7 نظر / 7 بازدید
raspina

متن خيلی جالب بود .موفق باشی

علي

مي نوش كه عمر جاوداني اينست ...خود حاصلت از دور جواني اينست////هنگام مي است و ياران سرمست....خوش باش دمي كه زندگاني اينست.....تا بعد

نرگس شقایق قاصدک

درود رها جان ...... اين متن خيلی جالب و خوب بود ..... پيشاپيش سال نو مبارک ...... در پناه مهر باشي

امیر

سلام نگفتی مراقب احساساتم هم باشم يا نه؟ متنت واقعاْ قشنگه و جای فکر داره راستی متشکرم که بهم سر میزنی حتی وقتی من دیر به دیر آپ می کنم سال نو هم مبارک امیدوارم به چیزهایی که می خوای برسی! در سال جدید می بینمت!

علي

بيا تا گل برافشانيم و مي در ساغر اندازيم // فلك را سقف بشكافيم و طرحي نو در اندازيم…. اگر غم لشكر انگيزد كه خون عاشقان ريزد // من و ساقي به هم سازيم و بنيادش براندازيم…. شراب ارغواني را گلاب اندر قدح ريزيم // نسيم عطر گردانرا شكر در مجمر اندازيم…. چو در دستست رودي خوش بزن مطرب سرودي خوش // كه دست افشان غزل خوانيم و پاكوبان سر اندازيم... با كرور كرور تبريك ، آرزومندم سالي كه پيش روي شماست سرشار از شادماني ، بهروزي و پيروزي باشد . دلي شاد را هم به ديگري عيدي دهيد…

آدينه بوک

سال نو مبارک! آدينه بوک، سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي شما آرزو مي کند.