مرگ برای همسایه است !!

همه چیز تغییر کرده بود. به محض این که اولین قدم رو به محدوده گذاشتم، متوجه تغییرات شدم. باورم نمی شد که در این مدت کوتاه چند ماهه همه چیز اینطور عوض شده باشه، که در طول اون 5 سال و 2 سال آن چنان تغییر قابل ملاحظه ای نکرده بود. گاهی به نظر خودم هم عجیب و حتی مسخره می آد که چطور من اینقدر برای این چیزها اهمیت قایلم .. از باجه تلفن گرفته ، تا افتتاح ساختمون جدید و تغییر قیمت های بوفه و و و .... و عوض شدن ایستگاه اتوبوس و البته عوض شدن مسیر اون ... باز هم از همون خیابون قشنگ پر درخت می گذره که من عاشقشم. چه صقایی داشت گذشتن از مسیری که با درختان انبوه و بلند احاطه شده و ... جایی که شخصیتت تثبیت شده و نمی گم شکل گرفته و تو به اون دلبستگی بی اندازه ای داری. وجب به وجب ... روزی که فکر می کردی همه اش به تو تعلق داره (باز توهمی از ابدی بودن)... همیشه هست، فقط شکل عوض می کنه و رنگ و بوی دیگه ای به خودش می گیره .... آخ، قلبم ... دوباره به درد اومد.

آدم ها فکر می کنند که اگه اونها درجا بزنند و راکد بمونند، همه چیز همونطور باقی خواهد ماند. غافل از اینکه خودت لحظه به لحظه از نظر فیزیکی تغییر می کنی، چه برسه به جسم که تغییر در ذاتشه. فکر می کنی که مرکز و محور محیط دور بر خودت هستی، نمی گم عالم که کفر گفته ام و گرنه چه بسا خیلی از ما در نقطه ی کوچکی که در گوشه ای از عمق عمق وجود ما قرار داره چیزی جز این فکر نمی کنیم. فکر می کنیم که همه چیز همیشه و تا ابد باقیست مثل خودمون!! ... مرگ برای همسایه است.

/ 12 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
picasso

پس از مدتها سلام / ما هم برای ديگری همسايه هستيم ...

simiagar

سلام . يک روز يک نفر با عصبانيت داد زد ای خدا اين مرگ ديکه چی بود از خودت دراوردی . و در حالی که زير لب غر غر می کرد دور شد !!!

گرافیست

سلااااااااااااااااااااااااااااااااام :) مرسی ممنووووووون ؛) نوارو گرفتين؟ اين که ديگه دلسوزی نداره آخه ؛) باشه چشم ببينم اگه چيز جالبی بود ميزارم :) بازم ممنون و موفق باشيد

سينا

مي روم چون هستم. زيبا باشيد.

گرافیست

؛) زيادی ديگه زود زود ميام هنوز آپديت نکرديد :) موقف باشيد

گرافیست

منظورم موفق باشيد بودااا ؛) خداحافظتون

judi

مرسی که اومده بودی خونه ما و پيغام خوشگل گذاشته بودی

ليلا

به اين گفته شما معتقدم . که خيال ميکنيم اگر ما بايسيم همه چيز می ايستد . اما حسنش به اين خيال کردن است اصلا وگرنه ديدن تغيير جذابيتی ندارد .

Ali Reza (روياي سبز ما )

در غربت تنهايي من/نه اغازي است نه پاياني/جز صداي خش خش برگها صدايي نيست/ در سكوت تنهايي شب/فريادهايم را شنيداري نيست/دردهاي قلب شكسته ام را درماني نيست/اي همسفر بخوان با من/ كه جز تو مرا ياري نيست/ بخوان از عشق از فردا/كه مرا فردايي نيست

Ali Reza (روياي سبز ما )

سلام . خوبی ؟ من امروز آپديت کردم . خوشحال ميشم به ما هم يه سری بزنی . به اميد ديدار