ديد و بازديد مدرن

چند وقت پيش برنامه‌ای تو تلويزيون نشون می‌داد در مورد صله‌ی رحم. نظر مردم رو در اين مورد می‌پرسيدند که به چه چيزی صله رحم گفته می‌شه و اين که خودشون به چه شکل‌هايی و هر چند مدت يک بار اين کار رو انجام می‌دهند. نکته‌ای که برام جالب بود، اين بود که مهمان برنامه روی اين موضوع تاکيد داشت که اين مقوله تنها به حضور فيزيکی اتلاق نمی‌شه و اين که در اين روزگار که همه به نحوی گرفتار هستند، ياد کردن فاميل، دوستان و آشنايان با تلفن و روش‌های ديگه هم همون صله‌ی رحم محسوب می‌شه.

اين واقعاً درسته، چون ما بايد ببينيم که هدف از اين کار چيه. و با چه روش‌های ديگه‌ای می‌شه به اين هدف رسيد. شايد بشه حتی کارهایی مثل SMS زدن، ايميل فرستادن،‌ حتی ايميل‌های فورواردی و خيلی کارهای ديگه رو هم به اين دسته اضافه کرد. مهم تنها يک چيزه، شاد کردن دل ديگران و بيان اين موضوع که بدونيد ما به ياد شما هستيم.

/ 6 نظر / 3 بازدید
آدينه بوک

سلام. به فروشگاه اينترنتي کتاب و CD آدينه با تحويل رايگان هم سر بزنيد.

علي

سلام....بيا تا قدر همديگر بدانيم ....كه تا ناگه ز يكديگر نمانيم.///كريمان جان فداي دوست كردند....سگي بگذار ما هم مردمانيم/////گهي خوشدل شوي از من كه ميرم....چرا مرده پرست و خصم جانيم.....بهروز ، سرخوش و پيروز باشي

simiagar

سلام .... راست می گی منم خيلی وقته فقط اس ام اس ميزنم سلام چطوری خوبی خوش باش!! چه لوس ... اما بدتر از اون وصع توه که داره تو اين پرشين بلاگ مثل شمع آب می شی( چرا من پاشنه ی پرشين بلاگ رو کشيدم نمی دونم !) اولآ تمام سرويسهای وبلاگ فارسی مثل بلاگ اسمای يا بلاگ فا يا ميهن بلاگ و پارسی بلاگ نظرخواهيشون فارسيه دوم اينکه خيلی راحت می تونی مطالبت رو انتقال بدی سه اگه برای نظر خواهی هم می تونی از www.netsups.com استفاده کنی که حتی نشون ميده از کدوم کشورها وبلاگت رو ديدند ديگه چی؟

سامان

موافقم ، سراغ گرفتن از دوستان به نحوی که ممکنه ،‌واقعاْ با اينکه کار سخت و پر خرج و بزرگی نيست اما تاثير بزرگی داره اما ای کاش اين آدمها کمی هم به ديگران فکر ميکردند ،‌متاسفانه تا باهات کاری نداشته باشند سراغی از تو نميگيرند

سامي

کامنت دادن واسه وبلاگ هم صله رحم حساب ميشه؟!!

مجید

سلام//به وبلاگم دعوتت ميکنم//