باریکتر از مواحساس عجیبی بود وقتی فهمیدم که مامان رو باید توی CCU بستری کنیم. احساس کردم که چطور اتفاقات اطراف ما می تونه اینقدر راحت شکل عوض کنه. تا همین چند ساعت پیش آماده شدن برای یک مسافرت و حالا نگران ایستادن پشت در اتاق CCU.

همیشه و همیشه به این نکته فکر کرده ام که چرا آدمها اینقدر فراموشکار هستند و احتیاج به تذکر دارند.

موقعی که جوان هستی قدر جوانی نمی دونی تا وقتی که پا به سن می گذاری و از انرژی جوانی تهی هستی. موقعی که سالمی تا وقتی که به بیماری هر چند بی اهمیتی دچار می شوی. وقتی که از نعمت وجود عزیزی در کنار خودت بهره مندی تا وقتی که او رو از دست می دی ... چرا ما آدمها اینقدر فراموشکار هستیم. شاید بهتر باشه همیشه این رو از خدا بخواهیم که قبل از هر چیز یک ذهن هوشیار به ما بده تا همیشه و هر لحظه از آنچه که داریم لذت ببریم و قدر نعمت ها رو بدونیم.

وای خدای من .... چی می شد اگه من عزیزترینم رو از دست می دادم ....

/ 4 نظر / 5 بازدید
A.M.V

مثله بزرگترها صحبت می کنی!

محبوبه

سلام .اميدوارم که ديگه هيچ وقت برای شما اين اتفاقای ........... نيفته اما هميت اتفاقا چشای آدمو برای ديدن خيلی چيزا باز می کنه ........ ممنون که به من سر زدين اگه وب من دلنشينه برای اينه که اونو برای مهربونترين آدم دنيا درست کردم بازم ممنون و موفق باشيد. در ضمن اين هم آدرس وب خودمه .................zabanamratomifahmi.persianblog.ir ............ شاد باشید

شادي ( آيدا )

ميدونی رها جون ، شايد دوري از مامان بابا ، در لحظه هايي كه ميدوني اونا شادن و براي لحظات شادي مجبوري ازشون دور باشي اونقدر سخت نباشه ، نتنها سخت نباشه كه حتي دلنشين هم باشه ، چون ميدوني كه اون لحظه به مامان باباي عزيزتر از جونمون ، خوش ميگذره . اما اگه اين دوري براي غم باشه ، حتي براي يك ثانيه ، خيلي سخت و رنج آور و طولانيه . اميدوارم هيچوقت مجبور نشيم از مامان باباهامون دور باشيم ، يا لااقل اگه قراره يه مدتي ازشون دور باشيم اين دوري بخاطر شادي و سلامتي و تفريح و زيباييهاي زندگي باشه . خدا سايه همه پدر مادر هارو رو سر بچه هاشون نگه داره كه با لحق ياوران هميشگي فرزندانشونن .